ייתכן שתקבלו מקבלני איטום מאזורים שונים בארץ הצעות מחיר שונות על עבודה דומה וזאת לעיתים, רק בגלל תנאי שטח ו/או תנאי אקלים. נפרט לכם את מהלך העבודה והפעולות של הקבלנים כדי שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים כשאתם שוכרים קבלן איטום גגות.

יש כמה דרכים למצוא קבלן מקצועי ואמין: הדרך האופטימאלית היא המלצות מאנשים קרובים או אפילו מכרים, דרך נוספת היא ספר הטלפונים שניתן לומר שדיי איבד מהכוח שלו ברגע שהעולם גילה את נפלאות האינטרנט, האינטרנט כולל המון מידע בלתי נדלה ופורטלים המרכזים את אנשי המקצוע.

השרות והעבודה של קבלי איטום כוללים:

ראשית, בדיקה מקצועית, כוללת וקפדנית של שטח הגג למתן שרותי איטום מתאימים. שנית, כדי שתגיעו להחלטה לשיטה הטובה והיעילה ביותר עבורכם, על הקבלנים לתת לכם מידע על חסרונות ויתרונות השיטות המגוונות לאיטום, כולל ההשלכות והסידורים מסביב  ולסייע לכם בשיחת ייעוץ ותכנון שיטת פעולת האיטום הרצויה על פי ממצאי הבדיקה.

משכבר הגענו לשלב הביצוע, על הקבלנים לוודא שאינם מפריעים מעבר להכרחי לסדר היום שלכם, לכן החליטו מראש על שעות העבודה של הקבלנים כך שלא יסכנו אף אחד מיושבי הבית ויוכלו לסיים את עבודתם במהירות וביעילות ככל שניתן. בנוסף, תאמו מראש עם הקבלנים שהעבודה תעשה בצורה הכי נקייה ומסודרת שניתן.

לבסוף, על הקבלנים לבצע בדיקה אחרונה בסיום העבודה, שנקראת בדיקת הצפה. במקרים של גגות מרוצפים, שאין אפשרות לבצע בדיקות כאלה, על הקבלנים לבצע בקרת איכות לעבודת האיטום. חשוב לדעת, ישנה אחריות מלאה על העבודה במקרים מורכבים של עבודות איטום ופירוק מרצפות

צור קשר עוד היום

זקוק לפתרון איטומי? אנא הכנס את מספר הטלפון שלך ונדאג לחזור אליך עוד היום.

מאמרים אחרונים

You are here:   דף הבית של איטום גגותעל התחוםקבלני איטום גגות בארץ