בכלליות, בחירת סוג ושיטת ריצוף מחייבת תכנון נכון, מקצועי, קפדני ומושכל, כל זאת מתוקף היותו בין המרכיבים העיקריים  והמשפיעים על איכות ועיצוב המבנה.

בפרט, כשמדובר בריצוף משטח חיצוני בבית כגון גג או מרפסת, שכן, ריצוף מסוג זה דורש בנוסף גם עבודת איטום נכונה, עבודת ריצוף ואיטום חיצוני שאינה איכותית תגרום לנזק מתמשך שיחמיר במהלך הזמן עד שיפגע ביסודות המבנה עצמו אם לא ישופץ ויתוחזק כראוי.

העובדות הן, שיש אנשים שיעדיפו לקחת סיכון שכזה, במודע או שלא, תוך מטרה לצמצם כמה שניתן את ההוצאות על עבודה מורכבת וחשובה כמו ריצוף גגות. ישנן כמה שיטות להוזיל עלויות של ריצוף, אך רובן עלולות לעלות יותר מאוחר ביוקר. למשל, לנסות לבצע את העבודה באופן עצמאי, ללא נסיון או ידע קודם. דוגמאות נוספות הן, להתפשר על איכות המרצפות ואולי על חומר האיטום וכן, בחירה לא מוצלחת בקבלן ריצוף גגות שאינו מקצועי ואמין.

עבודת ריצוף גגות היא אינה זולה מבחינה כלכלית, אך ריצוף באיכות גבוהה יעכב את מהירות הבלאי ויוכל להחזיק עד עשרות שנים מבחינת היופי ויעילות האיטום, החלפה של ריצוף גג לעיתים קרובות אינה עניין של מה בכך, ולרוב תהיה החלפה זו מורכבת ויקרה.

עובדה נוספת על ריצוף גגות שאין להתעלם ממנה היא, שלחשיבות הבחירה בריצוף ובאיטום מתאימים ואיכותיים במרחב, יש קשר ישיר לפן העיצובי והאסטתי של גג הבית ומראה הבית הכולל.

צור קשר עוד היום

זקוק לפתרון איטומי? אנא הכנס את מספר הטלפון שלך ונדאג לחזור אליך עוד היום.

מאמרים אחרונים

You are here:   דף הבית של איטום גגותעל התחוםכמה עובדות על ריצוף גגות