כפי שנהוג לפני כל עבודת איטום, לפני בחירת שיטה לאיטום הגג, יש להתייעץ תחילה עם בעל מקצוע מוסמך לריצוף ואיטום גגות  שידאג לתכנן מולכם את העבודה הנדרשת ויסביר לכם מהי השיטה האידיאלית והטובה ביותר עבור סוג גג המבנה הזקוק לשרות, כולל היתרונות והחסרונות של השיטות והאופציות הקיימות.


חשוב מאוד לדעת, כי כל עבודת איטום תחל בסריקה קפדנית של המרחב הרצוי, יש לוודא כי הגג נקי מלכלוך וחפצים שעלולים להפריע.


אחת השיטות הפופולאריות כיום, האמינות ביותר, המחזיקות לאורך עשרות שנים, היא איטום גג (אדניות, מעקות וכולי) ביריעות תרמופלסטיות חזקות מאוד וגמישות הנקראות יריעות PVC.


חסרונן היחיד של היריעות הוא שמאוד קשה לאתר מקור נזילה כאשר מדובר בחריר קטן ביריעות ולעיתים יש צורך להרים את כל היריעות כדי לתקן.


יתרונות השיטה ראשית, במשקל הסגולי הנמוך היחסי שלהן לעומת חומרי איטום אחרים, בנוסף להיותן עמידות בפני נזקי שמש, קרינה וכימיקלים. בזכות משקל היריעות, הן מהוות פתרון מושלם לגגות קלים וגגות של מבנים תעשייתים וזאת בתנאי שהגגות מיושרים ו/או שאין אפשרות להלחים יריעות ביטומניות. בתהליך העבודה היריעות נפרשות על הגג. אינן מודבקות או מולחמות, אלא תפוסות ומקובעות בהיקף שטח הגג ובמוקדים אחרים על הגג בהתאם לצורך, בדר"כ עם חלוקי נחל (או דבק מיוחד) בכדי למנוע תזוזה או התעופפות של היריעות.


לאחר מכן, שלא כמו שיטות אחרות שבהן נדרשת הלחמה או הדבקה של כל השטח, בשיטת איטום ביריעות PVC  ממסים בחום (לעיתים משתמשים בחומר ממיס המחבר ומדביק) את היריעות הפרושות על מנת לחבר ביניהן. פעולה זו מקצרת את זמן תהליך האיטום משמעותית ולכן יתרון נוסף של השיטה, הוא תהליך עבודה מהיר וקצר יחסית לעומת השיטות האחרות.

צור קשר עוד היום

זקוק לפתרון איטומי? אנא הכנס את מספר הטלפון שלך ונדאג לחזור אליך עוד היום.

מאמרים אחרונים

You are here:   דף הבית של איטום גגותעל התחוםיריעות PVC בגג