יחד עם עבודות איטום שמתבצעת על שטח הגג באה בצמידות שיטת בידוד מתאימה. 
יש להתאים את שיטת הבידוד לשיטת האיטום ותנאי השטח של הגג. לשכבת הבידוד שני תפקידים מרכזיים: לפי התפקיד הראשון, שכבת הבידוד מהווה חיזוק לשכבת האיטום ובלעדיה, שכבת האיטום היתה ניזוקה ביתר קלות ולעיתים יותר קרובות. זאת מכיוון, שמדינת ישראל ידועה כארץ חמה בייחוד בימי הקיץ. השמש גורמת לנזקים כמו סדקים ולשחיקה בחומרים לאיטום ובידוד הגג, כל גג צריך איטום ובידוד, שטוח, בעל שיפוע או בכלל גג רעפים.

עלות של נזקי השמש יכולים להיות מאוד גבוהים ובתדירות גבוהה במידה ולא בוצעה עבודה כהלכה על גג מסוים, כולם זקוקים לבידוד המבנה ובייחוד הגג, בגלל תפקידה השני של מערכת הבידוד, שהיא לשמור על טמפרטורה נעימה ליושבים בתוך המבנה במצבי מזג אויר של חום קיצוני או קור קיצוני.

כמו בכל עבודה שמתבצעת על שטח הגג, גם טיב איכות שכבת הבידוד תלויה בטיב איכות העבודות האחרות שנעשו על הגג, אחרת, שכבת הבידוד עלולה לאבד מיעילותה.

יוצאי הדופן בשיטת בידוד גגות הם חומרי בידוד לגגות רעפים, הם אינם חייבים באיטום קפדני וסגור, סופגים את קרינת השמש ומונעים ממנה להכנס אל המבנה אך מאידך חום רב בתוך המבנה יפלט החוצה. בכל מקרה, חשוב ביותר לבודד את הגג. רעפים, שטח ישר או משופע. בידוד איכותי ומקצועי יחסוך מכם את חידוש שכבת האיטום שיכולה להכפיל את ההוצאה הכספית שלכם לכם, שכבה איכותית תמנע נזילות ועוד הוצאות קרור המבנה כמו מיזוג או חימום.

צור קשר עוד היום

זקוק לפתרון איטומי? אנא הכנס את מספר הטלפון שלך ונדאג לחזור אליך עוד היום.

מאמרים אחרונים

You are here:   דף הבית של איטום גגותעל התחוםבידוד הגג