אנשים רבים מוצאים את עצמם מחפשים פתרונות מקצועיים יותר או פחות לאיטום חוזר של הגג המרוצף, בעיקר בתחילת עונת הגשמים, כשמתגלות הנזילות. נזילות מהגג שלא יטופלו, עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך בגג עצמו וביסודות המבנה. ככל שהנזק יותר עמוק וחמור, כך העלות הכלכלית לאיטום ואף לעיתים, ריצוף מחדש, תטפס מעלה בהתאם.

לכן, חשוב להדגיש את הבחירה בקבלן גגות מוסמך, מקצועי ואמין בכדי שהוצאה הכספית הגבוהה לא תחזור על עצמה לעיתים קרובות, כפי שקורה בגגות שבוצעה בהן עבודת ריצוף ואיטום שאינה איכותית. פרט חשוב לא פחות, הוא לדרוש אחריות על העבודה שנעשתה בגג, בייחוד אם נעשה בנוסף לאיטום גם ריצוף, או עבודה מורכבת יותר כמו ריצוף מחדש.

פרט נוסף אך לא פחות חשוב הוא, אטימת סדקים בקירות ומעקות בנפרד כחלק מפעולת האיטום הכוללת, פעולה זו נעשית בכל עבודת איטום.

באיטום גג מרוצף מחדש ההמלצה היא, הסרת הריצוף הישן וריצוף מחדש. פעולה כזו תבטיח במאות אחוזים את טיב איכות האיטום והריצוף לטווח ארוך הרבה יותר מאשר פעולת איטום ו/או ריצוף ואיטום על ריצוף קיים מחדש שאינה מומלצת כלל, מכיוון שיש לקחת בחשבון שאיטום חוזר על ריצוף קיים יחזיק מעמד במקרה הטוב, עד כחמש שנים ואז שוב תצטכו להשקיע ממיטב כספכם על איטום שאינו מקצועי.

במקרה של עבודה כזו על רטיבות קיימת, הרטיבות לא תעלם פתאום והיא תשאר כלואה מתחת לריצוף ותמשיך לגרום לנזק והרס.

צור קשר עוד היום

זקוק לפתרון איטומי? אנא הכנס את מספר הטלפון שלך ונדאג לחזור אליך עוד היום.

מאמרים אחרונים

You are here:   דף הבית של איטום גגותעל התחוםאיטום חוזר לגג מרוצף